Her yeni güne profesyonel bakış

Başkanın Mesajı


1981 yılında maden işletmeciliği ile faaliyetlerine başlayan grubumuz, İnşaat, Madencilik ve Enerji sektörlerinde üstlendiği projeleri başarıyla tamamlayıp, istikrarlı bir büyümenin sonunda bugünkü “Bahadır Şirketler Grubu” seviyesine ulaştı.

Kuruluşumuzdan bugüne, grubumuzun ana faaliyet alanlarından olan altyapı ve yol yapım işlerindeki yüzlerce km. yol inşaatını, “Kaliteli işi; konusunda uzman olan nitelikli insanlar yapar.” prensibinden hareketle oluşturduğumuz uzman kadromuz, paydaşlarımız ve geniş kapsamlı makine parkımız sayesinde, başarıyla tamamladık.

Üstlendiğimiz işlerin yapımı sırasında; projenin gereklerini yerine getirmek kadar, işçi sağlığı ve güvenliğine ilişkin konular ile çevreye duyarlı ve saygılı olmak da önceliğimizdir. Her yatırımı gerçekleştirirken; topluma, çevreye ve çalışanlarımıza karşı kendimizi sorumlu hissediyor, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada bulunduran eserler inşa ederek, “Müşteri Memnuniyeti” ni sağlamayı temel hedef olarak görüyoruz.

İnşaat, Madencilik ve Enerji sektörlerinde üstlendiğimiz işleri yerine getirirken edindiğimiz bilgi birikimimiz ve maddi kaynaklarımızı yine bu sektörlerde yatırıma dönüştürüp, ülkemizin ihtiyacı olan eserleri gerçekleştirerek istihdamı artırmayı ve çalıştığımız alanların en iyisi olmayı temel hedef olarak görüyor ve bu temel hedefimiz çerçevesinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Geçmişten günümüze üstlenmiş olduğumuz tüm işlerde; dürüstlük, samimiyet ve kalite anlayışını ilke edinerek birçok projeye başarıyla imza atmış olan grubumuzu bugünlere taşıyan tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürü borç biliyoruz.Sevgi ve saygılarımızla,
Yunus BAHADIR
Yönetim Kurulu Başkanı