Her yeni güne profesyonel bakış

İnsan Kaynakları


İnsan Kaynakları


1981 yılında maden ocakları işletmeciliği ve taahhüt işleriyle faaliyetlerine başlayan Bahadır Grup geçmişten günümüze alt yapı ve üst yapı alanlarında dürüstlük ve kalite anlayışını ilke edinerek birçok projeye imza atmıştır.

Yeni yatırımlarımızla büyüyerek güçlenmenin kurumsallaşma ile mümkün olacağının bilinciyle yakalamış olduğumuz başarı, göstermiş olduğumuz bu ilerleme, yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın değerli katkılarının doğal bir sonucudur.

Bahadır Grup da çalışmayı ayrıcalık sayan iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmak; kurumsal hedef ve stratejilerimizi destekleyecek; değerlerimizle uyumlu, çağdaş insan kaynakları sistemlerini şirketimizde uygulamaktır. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda önemli rol oynayan, sağlam altyapımızın, vizyonumuzun ve özveri ile çalışan profesyonel Bahadır Grup Ailesi’nin içinde siz de yer almak isterseniz mevcut kariyer fırsatlarına www.kariyer.net adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmeleri organize edilmektedir.

Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilir.